Porady stylisty

Jeżeli chcemy dobrze wyglądać, to powinniśmy w siebie zainwestować. Stosowny i sylowy wygląd jest kluczem do sukcesu i kariery. Zatem jak rozpocząć swoją przemianę? Na czym skoncentrować najwięcej czasu?

Właściwy ubiórZnane powiedzenie mówi: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. I na pewno jest w owym zdaniu dużo słuszności. Jeżeli ubierzemy się niestosownie do sytuacji to może się zdarzyć sytuacja, że zostaniemy wyśmiani, nie zdobędziemy wymarzonej pracy lub nie oczarujemy innej kobiety. Stylizacja powinna pasować do nas, naszego temperamentu oraz do danej sytuacji. Jeśli chcemy ubierać się wygodnie a także klasycznie, ale niekiedy potrzebujemy wyglądać gustownie to należałoby zdecydować się na akcesoria. Przemiana jest wykonalna dzięki temu, że włożymy szpilki zamiast adidasów, wybierzemy skórzaną torebkę, zamiast plecaka. Należałoby posiadać w swojej szafie rzeczy, które będą odpowiadać w każdym zestawieniu. Lepiej mieć mniej rzeczy, ale wysokiej jakości i w zwyczajnej kolorystyce, niż sporo, ale sieciówkowych. W naszej prezencji sporą funkcję odgrywa również makijaż a także uczesanie. Makijaż dzienny musi być prosty oraz niemal niewidzialny. Włosy powinny być estetyczne oraz czyste.

Pomoc stylistyJeżeli nie umiemy sami skompletować swojej garderoby to warto zwrócić się o pomoc do specjalisty. Porady stylisty mogą się okazać bardzo owocne. Coraz więcej ludzi korzysta z takich wskazówek. Za pośrednictwem stylisty dowiemy się jak uzupełniać swoją szafę, w czym dobrze wyglądamy, a co najlepiej wyrzucić z szafy. Stylista uda się z nami nawet na zakupy oraz doradzi co wskazane jest nabyć. Korzystając z usług stylisty dowiemy się po pierwsze jak dobrać odzież do figury i wieku. Także zrozumiemy w jakich odcieniach dobrze wyglądamy. Stylista pomaga uwypuklić korzystne cechy naszej sylwetki, i jednocześnie zatuszować wady. Eksperci za taką poradę liczą sobie mniej więcej 500 złotych (z analizą kolorystyczną, selekcją szafy a także zakupami).

Dowiedz się więcej: stylizacja.