Włoskie firmy AGD

Na rynku jest wiele jednostek produkujących akcesoria agd. To wyposażenie powszechnie używane w domu. Np. zmywarki, chłodziarki, mikrofalówki, miksery, czy suszarki. Jedne są lepszej, drugie gorszej jakości.

Włoski sprzęt agd związany jest z solidnymi markami, które zdecydowanie konkurują z innymi np. na rynku europejskim.

Firma Lofra i inne

Lofra to dosyć stara firma, która początkowo fabrykowała tylko pralki, później rozbudowała ofertę o inne zaopatrzenia użytkowane w domu, zmywarki, czy zamrażarki. Dzisiaj nad marką Lofry czuwa jej kierownik.
Włoski styl agd można zarejestrować w wyszukanych i współczesnych czajnikach znanej firmy Vera. Posiadają wkomponowany zegar, koder, za sprawą którego możemy ustawić godzinę, o jakiej czajnik ma zaparzyć wodę. W stosunku od własnych potrzeb zdołamy również wyłonić, którą ma mieć temperaturę wody. Taki designerski czajnik elektryczny Vera włoskiej marki Casa Bugatti cudownie wyprzedaje się np.w Polsce. Firma ta wytwarza też miksery, tostery, wyciskarki, czy też wagi.De’Longhi to także włoski wytwórca sprzętu agd. Od wielu lat sprzedaje swoje perfekcyjne towary nie jedynie w Europie, ale także na całym świecie. Zwycięstwo przedsiębiorstwa został osiągniety w latach siedemdziesiątych wraz z wyprodukowaniem pierwotnego mobilnego grzejnika. Produkują np. multicookery, czajniki elektryczne, tostery a także grille.

Znaną i lubianą marką jest także Candy. To włoski producent agd cechujacy się większym poziomem profesjonalizmu, niezwykle dobrymi produktami, jakie są niezmiernie znane w Europie. Pralki, mikrofale, czajniki, lub odkurzacze podbijają europejski rynek od wielu, wielu lat. Ta niespotykana, szanowana i odpowiedzialna firma Candy stworzyła pierwszą we Włoszech pralkę już w 1945 roku i skonstruowała w latach 50-tych współczesną pralkę ładowaną od przodu, co stało się symbolem prania w stylu włoskim.

Są też inne słynne marki włoskie, jakie robią podobny urządzenia agd. Indesit Company, Smeg, Zanussi, Iberma. To znane i poważane firmy, a ich towarom pożądane byłoby się przyjrzeć.