Wakacyjne podróże przyczepą

Długo szukaliśmy ze znajomymi oryginalnego sposobu zorganizowania wolnego czasu w czasie wakacyjnego wypoczynku. Kilka razy słyszeliśmy o kempingu, właśnie dlatego sami postanowiliśmy sprawdzić tę metodę podróżowania.

Wkład wynajmu samego kempingu to właściwie nie duża biorąc pod uwagę ich wysoką jakość i zaoszczędzone w czasie podróży środki. Rozsądnie zwrócić uwagę kempingi z wysokiej półki, jak np. przyczepy kempingowe Tabbert. Firma oferuje przeróżne typy przyczep, od naprawdę niewielkich przez średnie, po te niezwykle wielkie i pojemne. Dodatkowo wnętrze i akcesoria kempingowe oraz przedsionek do przyczepy kempingowej takiej przyczepy są obecnie ogromnie luksusowe. Mamy możliwość namierzyć tam często funkcjonalne, wielkie łoża a także wysokiej klasy osprzęt do pichcenia.

Wycieczka spędzona w kempingu zorganizowaliśmy na polu kempingowym na wschodzie Bułgarii. Urlop tam był stosunkowo tani w zestawieniu do cen, hoteli, czy pensjonatów, w najbliższej okolicy. Spotkaliśmy na wczasach wielu interesujących podróżników, zauroczonych taką formą urlopowania. Mieliśmy możliwość dowiedzieć się od nich wiele nt. atrakcyjnych miejsc i zabytków, o których to nie wspominają broszury. Dodatkowo mobilność oraz doświadczenie niezależności, które oferował nam własny środek transportu jest przeżyciem niedoścignionym.

Przed trasą winniśmy także niesamowicie skrupulatnie stwierdzić stan techniczny naszego auta, do którego przyczepimy przyczepę. Ładując ekwipunki do przyczepy kempingowej, trzeba rozlokować je równomiernie. Naturalnie przed wyruszeniem do wybranej destynacji wpada przestudiować, na jakim kempingu dokładnie będziemy mieli możliwość parkować przez dłużej razem z naszą przyczepą. Nie we wszystkich miejscach przecież mamy taką możliwość.